I muž by měl něco udělat pro vlastní spokojenost

I muž by měl něco udělat pro vlastní spokojenost

Někteří muži raději před ženou tají, co by jim působilo radost. Nechtějí, aby se o nich vědělo, jaké mají touhy, aby se jim jejich polovička nevysmála. Ale to je škoda. Protože spokojený život se netýká jen nás, žen.
A protože , podpořte ho, až vám řekne, čím by si chtěl udělat radost.
Některý se svěří, že jako kluk miloval vláčky a rád by se k nim vrátil. Touží koupit si kolejový start set, místo hodinek, které jste minulý týden spolu viděli za výlohou. Nechte ho, ať se rozhodne podle svého. Vždyť ty staré hodinky, které si hýčká, by stejně za nové nevyměnil.
Až rozbalí krabici a sestaví si koleje, kde za chvíli pojede jeho mašinka, uvidíte zářící oči jak u malého kluka.
muži pracují
Vždyť nemusí mít jen „dospělé“ záliby.
Jestli je milovníkem fotografování a má pocit, že jeho několik let starý foťák, nebo mobil
nedokáže zachytit jeho oblíbené objekty tak, jak by chtěl, pomozte mu nějaký pěkný vybrat, i když vás samotnou zajímají jen vaše selfíčka. Možná že pak začne víc jezdit na výlety, aby mohl fotit to, co má rád a vy se zatím můžete věnovat svým zálibám.
Správný muž dobře ví, co chce a co mu udělá radost. Jen se do toho dokopat.
muži pracují
Oznámil vám, že se rozhodl, že zase začne s kamarády chodit na túry, protože kdysi měl při tom pocit volnosti a pohyb mu dělá dobře, podpořte ho. Nemusíte se o něj bát, ani se vnucovat, že chcete na vzduch také. On potřebuje kamarády, aby mohl relaxovat.
Možná bude to pravé, když ho necháte, aby si konečně dovybavil dílnu a mohl si tam chodit po práci kutit. Po návratu a dobrém výsledku jeho činnosti nebude ubručený. Jeho neustále mizerná nálada může pramenit z nespokojenosti, že nemá „do čeho píchnout.“
Zjistěte, jestli dříve neměl umělecké ambice. Možná se dozvíte, že rád maloval. Třeba budete překvapená, co v něm dříme, až uvidíte první namalovaný obrázek. Budete se asi muset smířit s nepořádkem, ale jeho štěstí vám za to přece stojí, ne?
Ale také někteří muži můžou mít pocit, že vaše masáž není to pravé a zatouží si dojít k profesionálovi. Nejprve si jen s myšlenkou pohrává, ale stačí ho popostrčit a on se objedná. Vrátí se uvolněný, spokojený a to je přece to, co po něm chceme.
Už dlouho mluví o tom, že by chtěl jezdit na kole? Proč ne? Vyrazte s ním do obchodu, ať si pořídí vše potřebné. Dostrkejte ho k tomu. Jenom mluvit o tom nestačí. Dlouhé vyjížďky a dovolené strávené jinak, než pouhou chůzí v okruhu pár kilometrů kolem hotelu, kde jste ubytovaní.
Všechny víme, že přesvědčit chlapa k něčemu novému, je problém. Ale pomoct mu a podpořit ho, aby byl spokojený a zároveň se na vytvoření pocitu podílel, je odměna pro všechny.

Ohodnoťte příspěvek
Comments are closed.