Jak ženy manipulují s muži

Jak ženy manipulují s muži

Kam se hrabe mužská logika ve srovnání s ženskou kreativitou, pokud jde o dosažení svého. Seznamte se s některými manipulativními strategiemi, kteří partneři ve vztahu používají nejčastěji.

zavřené oči páru

·        Slzavé údolí

Slzy patří mezi nejčastější projevy manipulativního chování. Pokud nežijete s psychopatem, chlap udělá vše, abyste konečně přestaly plakat. Proto je pláč nejčastější metodou citového vydírání. Pokud tuto strategii používáte rafinovaně, funguje navždy. V případě, že to s ní přeháníte, partner se může stát imunní. A pak vám nepomůže ani když se rozpláčete upřímně. A ještě něco. Možná si myslíte, jaká jste chytrá, když vám partner neustále skáče na váš hraný pláč. Jenže opak je pravdou. Je to známka, že jste nezralá a manipulativní komunikace znamená pro vás více než upřímný a otevřený rozhovor.
červené rty

·        Masírování ega

Každému člověku bez rozdílu věku dělá dobře, když slyší komplimenty, že je nejlepší, nejšikovnější a nejúžasnější. Hlavně muži jsou na to náchylní a ženy to vědí. Proto mužům jako na stříbrné tácku servírují podobné superlativy ve chvíli, kdy něco opravují, vyrábějí, vaří nebo hlídají dítě. Inteligentní a mazaná žena – manipulátorka, tyto komplimenty dávkuje a používá pouze tehdy, když potřebuje partnera přimět k něčemu, o čem předem ví, že to dělá nerad. Pokud přidá i pohlazení, polibek nebo příslib erotiky, úspěch je zaručen.

·        Bezbrannost nadevše

Který muž by odolal bezradné ženě, která si neumí s něčím poradit? Neschopnost, bezradnost a hraná bezbrannost patří do základní výzbroje téměř každé ženy. Navíc, tato metoda je nesmírně účinná. Žena párkrát bezbranně zamrká očima a získá přesně to, co potřebuje. Muž na oplátku získá naivní iluzi o tom, že by se bez něj neobešla, protože on je ten šikovný.

·        Metoda odpírání sexu

Toto je fakt silný kalibr. Nic tak nezraní muže jako trest spočívající v odepření sexu. První verzí takového trestání jsou výroky typu: "Bolí mě hlava, jsem dnes unavená, mám spoustu starostí." Vyšší level jsou výroky: "Včera jsi přišel domů pozdě a měl si i vypito. Zapomeň, že si v nejbližším měsíci zasexuješ! "V těchto případech se dá ještě vyjednávat. Horší je, když se žena změní na spící princeznu, která během sexu nepohne ani prstem a nebude vůbec reagovat na partnerovy podněty. Takové nevyřčený odepření zážitku ze sexu je obzvláště bolestivé.

 

Ohodnoťte příspěvek
Comments are closed.