Kam na rodinnou dovolenou v Čechách

Kam na rodinnou dovolenou v Čechách

Přemýšlíte o vaší letošní rodinné dovolené, chcete vyrazit někam v České republice, ale ještě nevíte, kam konkrétně a vybíráte pro vás vhodnou lokalitu? Co třeba oblast Javorníku? Vaše dovolenkové dny zde můžete strávit poklidněji i aktivně, záleží na tom, co vy a vaše rodina preferujete. Ti, co preferují spíše poklidnější dovolenou zde můžou relaxovat uprostřed krásné přírody, užít si příjemné procházky a podobně. Vyznavači aktivní dovolené si v této oblasti samozřejmě také přijdou na své. Okolí Javorníku je totiž jako stvořené k různým možnostem vyžití. Můžete využít různých turistických stezek a podnikat túry a výšlapy po okolí. Po aktivně stráveném dni si můžete vychutnat příjemné a uvolňující wellness procedury. Nechybí ani kvalitních cyklostezky pro milovníky vyjížděk na kole. V horkých letních dnech zase můžete využít různých možností ke koupání, které vám poskytnou místní bazény, koupaliště nebo přehradní nádrž. Toto osvěžení ocení v létě jak děti, tak i dospělí.

přírda

UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNU JAVORNÍK
Během vaší rodinné dovolené vám bude k dispozici několik možností ubytování velké karlovice. Váš pobyt můžete strávit třeba v apartmánu Javorník, kde zažijete příjemnou atmosféru v samém srdci krásné přírody, luk a lesů. Apartmány jsou skvěle vybavené i pro rodiny s dětmi, můžete si tu tak užít dovolenou s dětmi různých věkových kategorií. Nechybí ani cestovní postýlka, dětské jídelní židličky a hřiště.

památky

Máte ještě nechodící dítko v kočárku, a i přesto byste chtěli chodit během vaší dovolené na procházky do přírody a hledáte tak ideální prostředí k tomu uzpůsobené? I pro vás se zde najdou pěkné trasy uzpůsobené k procházkám s kočárkem, třeba podél řeky nebo k rozhledně.

Ať už vyrazíte do této krásné oblasti v páru nebo s dětmi, vždy si zde přijdete na své a užijete si dovolenou přesně podle vašich představ.

Comments are closed.